bileta-shqiperi-norvegji1-300x186Super ndeshja Shqiperi-norvegji e vlefshme per kulifikimin e boterorit : Brazil 2014 do te trasmetohet drejtperdrejt nga radio televizion publik shqiptar tvsh live.

Takimi i parë i luajtur në Oslo më 22 mars përfundoi 1-0 për ekipin tonë përfaqësues, i cili ka tani rastin të ëndërrojë mrekullinë për një kualifikim historik në Botëror. Te gjith syte e shqiptareve jane perqendruar nda stadiumi kombeter qemal stafa, dhe ne ekranin e tvsh. Nderkohe ne rest fitoreje te kombetares shqiptare, eshte percaktuar edhe nje cmime prej 200 mije euro. Nderkoh qe çmimet e biletave kan arritur kulmin, nje vendim jo shume i pelqyer ky i FSHF. Tifozet kuq e zinje mendojne e eshte nje çmim i tepruar per mundesit e tyre finanziare! Çmimet e biletave për ndeshjen Shqipëri-Norvegji më 7 qershor në “Qemal Stafa”
1. Vendet më të zgjedhura ne Tribunat Qendrore A dhe B 8000 lekë
2. Vendet më të largëta ne Tribunat  Qendrore A dhe B 5000 lekë
3. Tribuna  D 2 3000 lekë
4. Tribuna  D1 dhe D3 2000 lekë
5. Tribunat anësore prapa portave 500 lekë

PER ATA QE NUK NDODHEN NE SHQIPERI MUND TA NDJEKIN NDESHJEN SHQIPERI-NORVEGJI LIVE NE TVSH:   TVSH LIVE NE      WWW.TVSHQIPLIVE.TV

Leave a Reply

© 2014 Portali i Qytetit te Lushnjes, Lajme dhe Argetim! · Subscribe: RSS Twitter · www.lushnja.com